پژوهش در مديريت ورزش و ارتباطات ورزشي                         

 


جمعه 3 خرداد 1398

          درباره من


دانشیار دانشگاه پیام نور
حوزه مطالعاتی:
1. ارتباطات
2. رسانه
3. تبلیغات


دريافت فايل


نام گذاری فایل های پروپوزال های اصلاح شده پروپوزال

با توجه به این که پروپوزال های دانشجویان با اعمال نظر اساتید راهنما و مشاور در هر مرحله با اصلاحاتی مواجه می شود. بهتر است که رد و بدل کردن فایل ها از طریق ایمیل با توجه به نکات زیر صورت پذیرد:
1. در نخستین گام پروپوزال اول شما با عنوانproposal1 نام گذاری شود.
2. در مرحله بعد سعی کنید مطالب فارسی داخل پروپوزال را با فونت بی نازنین(B Nazanin) و مطالب انگلیسی را با فونت Times of Romanبنویسید. دلیل این امر این است که این فونت ها در موقعیت ها و محیط های مختلف کمتر به هم می ریزند و خوانایی بیشتری دارند.
3. در هر مرحله تغییر شماره های فایل تغییر یافته را تغییر دهید و برای استاد ارسال نمایید. دلیل این امر این است که استاد که معمولا فایل مستقلی برای شما باز می کند، با ارسال فایل جدید که شماره آن تغییر کرده و برای نمونه به proposal2 تغییر یافته است، می تواند فایل شما را در کتار فایل قبلی ذخیره نماید و در صورت نیاز به مراجعه به آخرین فایل اصلاح شده، این کار به راحتی مقدور خواهد شد.
4. در نهایت شماره گذاری ترتیبی برای فایل های اصلاح شده به شما و اساتیدتان نشان می دهد که پروپوزال شما در چند مرحله اصلاحات داشته است و این عدد در شرایط مختلف، حتی جلسات پیش دفاع قابل طرح خواهد بود.

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 21 دي 1391 - 14:17

کد:26401-1398 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به سايت شخصی دکتر قاسمی می باشد.