پژوهش در مديريت ورزش و ارتباطات ورزشي                         

 


شنبه 4 خرداد 1398

          درباره من


دانشیار دانشگاه پیام نور
حوزه مطالعاتی:
1. ارتباطات
2. رسانه
3. تبلیغات


دريافت فايل


پوزش از عزیزانی که ظرف ماه های گذشته روی سایت از من سوال داشتند و قادر به پاسخگویی نبودم...

اعتراف می کنم که با همه تلاش برای یک ارتباط گر موفق بودن، اما قادر به پاسخگویی به همه سوالات عزیزانی که بنده را قابل مشاوره و طرح سوال می دانند را ندارم!
دیشب که بعد از ماه ها به سراغ صندوق پیام های ارسالی رفتم، از انواع سوالات و درخواست های مشاوره های بی پاسخ مانده حسابی شرمنده شدم.
یکی از دلایل این امر فعال شدن در یک مسئولیت اجرایی و همزمان انجام کارهای علمی و مطالعاتی در فوصل ْآن است. یکی از رایج ترین سوالات و درخواست های مشاوره از بنده در خصوص عنوان تحقیق و پایان نامه و انواع روش شناسی تحقیق و نحوه نگارش مقاله و انواع مجله برای چاپ و... بود. این سوالات متداول بنده را به فکر انداخت تا با کمک همکارانم یک کتاب روش تحقیق جامع را تدوین نماییم تا حدی که بتواند پاسخگوی بیشترین سوالات دانشجویان ارشد و دکترای رشته تربیت بدنی و به ویژه عزیزان من در رشته و گرایش های مدیریت ورزشی باشد. در کنار این کتاب نیز کتاب دیگری با عنوان ساخت و کاربرد ابزارهای جمع آوری داده در مدیریت ورزشی تدوین شد تا محققان با اکثر ابزارهای مورد استفاده در مدیریت ورزشی در پایان نامه ها و پژوهش های تا پایان سال 1393 آشنا شوند و بتوانند انتخاب مناسبی را انجام دهند.
باور کنید جمع آوری و ساماندهی این مطالب گاهی زمان و شب و روز بنده را به خود مشغول می کرد و می کند. به هرحال تمام تلاش من این است که بتوانم در رشته مدیریت ورزشی و ارتباطات منابع قابل کاربردی را با کمک همکارانم تدوین و در اختیار دانشجویان و شهروندان علاقه مند به توسعه مهارت های ارتباطی قرار دهم.
در این راستا تا این لحظه ودر سال جاری موفق به انتشار 3 کتاب به اسامی ذیل شدم که در راستای پاسخ به سوالات شما عزیران بوده است:
1. روش تحقیق در مدیریت ورزشی، انتشارات علم و حرکت
2. ساخت و کاربرد ابزارهای جمع آوری داده ها در مدیریت ورزشی، انتشارات حتمی
3. مهارت سخن گفتن، انتشارات مجمع
در حال حاضر چندکتاب دیگر در دست تألیف و انتشار دارم که در کنار مسئولیت اجرایی در شبکه رادیویی ورزش، افتخار پاسخگویی به موقع به شما بزرگوران از بنده سلب شده است. حداقل تا پایان سال جاری از پذیرش مشاوره های درخواستی معذورم و انشاله اگر عمری بود با برنامه ریزی در سال 1395 تلاش خواهم کرد تا زمانی را برای ارایه مشاوره به شما عزیزان اختصاص دهم.
با عرض پوزش مجدد
اردتمند شما حمید قاسمی

تاريخ  ارسال:دوشنبه 4 آبان 1394 - 19:34

کد:26595-1398 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به سايت شخصی دکتر قاسمی می باشد.